Mieszkanie 1 pokój 64 m² Empa, Cypr

Empa, Cypr, Koinoteta Empas
$337,982
$5,281/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $5,281/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²

Opis

Położony w uroczej miejscowości Emba, oferując doskonałe połączenie komfortu, luksusu i oszałamiającej okolicy. Ten wspaniały obiekt składa się w sumie z 12 studio, 21 apartamentów i 16 willi, zapewniając szeroki zakres możliwości zakwaterowania. Każda jednostka jest wykończona tradycyjnymi okładzinami z kamienia i drewna, płynnie wtapiając się w naturalne otoczenie i tworząc ciepłą i zachęcającą atmosferę. Studio jest idealne dla osób indywidualnych lub par, wyposażone w wygodną część sypialną, w pełni wyposażony aneks kuchenny i nowoczesną łazienkę. Apartamenty są idealne dla rodzin lub grup przyjaciół, oferując przestronne obszary mieszkalne, w pełni wyposażone kuchnie i prywatne balkony lub tarasy do relaksu i cieszyć się pięknym widokiem. Dla osób poszukujących bardziej luksusowego doświadczenia, nasze wille są idealnym wyborem. Te przestronne i pięknie zaprojektowane domy wyposażone są w 3 sypialnie, prywatny / wspólny basen i duże powierzchnie zewnętrzne, idealne do rozrywki i relaksu. Jednym z najważniejszych atrakcji kompleksu jest wspólny basen, gdzie goście mogą cieszyć się orzeźwiający pływanie lub po prostu poolside lounge z dobrą książką. Obszar basenu jest idealnym miejscem do rozluźnienia i nasączenia śródziemnomorskiego słońca.