Mieszkanie 2 pokoi 120 m² Limassol District, Cypr

Cypr
$491,701
$4,098/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Cypr
  • Okolica
    Limassol District
  • Adres
    Konstantinou Mourouzi, 19 19 a

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,098/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

W dynamicznie rozwijającym się obszarze Mesa Gitonia w Limassol prezentowany jest nowoczesny projekt mieszkaniowy, który będzie doskonałym wyborem zarówno dla komfortowego życia, jak i opłacalnych inwestycji. Elegancki trzypiętrowy budynek obejmuje tylko siedem starannie zaprojektowanych apartamentów, tworząc atmosferę prywatności i wyłączności w południowo-po mieście. Kolekcja obejmuje sześć przestronnych dwupokojowych apartamentów i jeden jednopokojowy apartament. Wszystkie wyróżniają się przemyślanymi otwartymi układami, dużymi werandami i własnymi zadaszonymi miejscami parkingowymi. Apartamenty na drugim i trzecim piętrze mają przemyślaną możliwość transformacji z podwójnych do trzech sypialni, co zapewnia elastyczność dla potrzeb rodziny lub zwiększenie wydajności wynajmu. Architektura projektu wyróżnia się nowoczesnymi liniami, a materiały premium i wyśmienite rozwiązania wykończeniowe są stosowane we wnętrzach. Przestrzenie są wypełnione światłem dzięki dużym oknom, tworząc przytulną i jasną atmosferę. Projekt łączy w sobie wysokiej jakości budowę, nowoczesny styl i doskonałą lokalizację, oferując idealne rozwiązanie do życia i inwestowania w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Limassol.