Mieszkanie 2 pokoi 93 m² Grad Novalja, Chorwacja

Grad Novalja, Chorwacja
$391,930
$4,214/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Cena za m²
    $4,214/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    93 m²

Opis

W spokojnej części Novalja na wyspie Pag, w nowej i pięknie urządzonej dzielnicy mieszkalnej, nowoczesne apartamenty są oferowane, znajduje się w wysokiej jakości nowy budynek z 6 apartamentów, które zapewniają prywatność, spokój i przyjemną okolicę.
Lokalizacja oferuje rzadką równowagę prywatności i bliskość wszystkich ważnych udogodnień. Babe Beach i morze znajdują się w odległości około 300 m, podczas gdy sklepy, restauracje i inne udogodnienia społeczne znajdują się około 600 m. Otoczenie składa się z nowych domów i nowoczesnych budynków mieszkalnych, które dodatkowo przyczyniają się do bliskości osady i długoterminowej wartości lokalizacji.
Podczas budowy przestrzegano wysokich standardów jakości, ze szczególnym uwzględnieniem trwałości, funkcjonalności i komfortu pobytu. Szczególną uwagę poświęcono szczegółom, od przestronnych i ogrodów zielonych po tarasy z panoramicznym widokiem. Apartamenty są wyposażone w klimatyzację we wszystkich pokojach, elektryczne żaluzje, prysznice z built- w systemach, duży format płytek ceramicznych 120x40 cm, budynek - w suficie oświetlenia i oświetlenia czujnika.
Wnętrze jest dodatkowo wzmocnione bambusowym parkietem, francuskimi oknami, które zapewniają mnóstwo naturalnego światła oraz nowoczesnymi szybami ze szkła i aluminium. Okna i drzwi PCV w kolorze antracytu, instalacje telewizji satelitarnej i certyfikat energetyczny klasy A uzupełniają całość, która spełnia nowoczesne oczekiwania kupującego.