Mieszkanie 1 pokój 50 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$79,640
$1,593/m²
;
In CRM: 3301
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.03.2026

• Adres
    1 va

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,593/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2012
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Oferujemy umeblowany, przestronny apartament z jedną sypialnią z widokiem na morze i góry w kompleksie „Macon Residence Wellness & Spa” w miejscowości Święty Włas.

Apartament o powierzchni 49,5 m² znajduje się na 4. piętrze.

Apartament składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą i prysznicem oraz tarasu z widokiem na morze i góry.

Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania lub wynajęcia jako inwestycja.

Kompleks „Macon Residence Wellness & Spa” oferuje: recepcję, ograniczony dostęp, serwis techniczny, utrzymanie części wspólnych, tereny zielone, parking, basen z leżakami, plac zabaw dla dzieci, masaże, SPA, fitness, kort tenisowy, tenis stołowy itp.