Mieszkanie 2 pokoi 52 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$118,439
$2,278/m²
;
In CRM: 2975
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.12.2025

Cena za m²
    $2,278/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    52 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2012
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Oferujemy stylowo urządzony apartament z jedną sypialnią w kompleksie Domenico w kurorcie Słoneczny Brzeg.

Apartament o powierzchni 51,8 m² znajduje się na 2. piętrze.

Apartament składa się z: przedpokoju, luksusowo urządzonego salonu z aneksem kuchennym, eleganckiej sypialni, łazienki z toaletą i kabiną prysznicową oraz tarasu z widokiem na basen.

Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania lub wynajęcia jako inwestycja.

Istnieje możliwość zakupu apartamentu w ratach.

Kompleks Domenico oferuje: całodobową ochronę, monitoring, ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych, tereny zielone, parking, basen z leżakami itp.