Mieszkanie 2 pokoi 50 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$89,418
$1,788/m²
;
In CRM: 34093798
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,788/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

dowód tożsamości 34093798
Dwupokojowe mieszkanie w kompleksie "Gerber 4", Sunny Beach, Bułgaria
Cena: 77,500 euro
Lokalizacja: Sunny Beach
Pokój: 2
Podłoga: 3 / 6
Opłata za usługę: 10 euro sq.m.
Etap budowy: budynek wprowadzony do eksploatacji - ustawa 16
Kompleks Gerber 4
Na sprzedaż znajduje się dwupokojowe mieszkanie w kompleksie Herber 4- Sunny Beach, 150 metrów od morza. Jest to kuchnia i pokój dzienny z ekonomiczną klimatyzacją i dwoma tarasami z widokiem na basen, łazienka i WC (wyposażone). Winda i ochrona. W kompleksie można otworzyć basen, basen dla dzieci, plac zabaw, zielone przestrzenie i rekreacji.
Informacje o obiekcie:
Kompleks apartamentów "Herber Residence- 4" znajduje się w strefie "Zachód" kompleksu turystycznego "Sunny Beach". Znajduje się na osiedlonej nieruchomości gruntowej Vii- 366 w obszarze 3903 z planu rozwoju kompleksu o łącznej powierzchni 2,531 m2. Architektura obrazu projektu jest na żądanie w zagregowanych objętości i dynamiki tynku w świeżych kolorach - pomarańczowym i białym, a także w przeciwieństwie do ciemnych elementów dachu. Spektakularny akcent jest postanat dokładnie przez potężny dach budynku, wycięte tarasami na końcu podłogi i ekspresyjny odcinek. Horizon budynku na ostatnim poziomie jest dodatkowo podekscytowany otwarciami tarasów i trójkątnych elementów dwuszynowych apartamentów.