Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$93,253
$1,557/m²
;
In CRM: 33648762
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    9, 101 Rose Garden Omax Hotel Apartments

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,557/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

ID33648762
Do sprzedaży:
Apartament z jedną sypialnią w nowym budynku mieszkalnym
Cena: 80500 euro bez VAT
Lokalizacja: Sunny Beach
Pokoje: 2
Powierzchnia całkowita: 53,60 m2
Na pierwszym piętrze
Opłata za utrzymanie: 0 rocznie
Etap budowy: w trakcie budowy
Płatność:
2000 depozyt w euro,
100% po podpisaniu aktu własności.
Przedstawiamy Państwu nowy budynek mieszkalny położony w słonecznym kurorcie plażowym. Tylko 500 metrów od wybrzeża morza i w pobliżu jednego z największych parków wodnych.
Obszar jest bardzo cichy i spokojny, z wbudowaną infrastrukturą, supermarkety, sklepy, restauracje i instytucje medyczne,, Klinika Viva ".
Kompleks nadaje się zarówno na rodzinne wakacje jak i na stałe, składa się z jednego budynku o łącznej powierzchni 1430 kw. M. Przewodniczący Budynek, który ma 5 pięter, będzie miał 25 jednopokojowych apartamentów o powierzchni od 48 do 61 m2. M. Przewodniczący
Budowa:
Wzmocniona konstrukcja betonowa.
Ściany - ceramiczne cegły Wienerberger Pootherm 25cm. / wielokomorowe / dla lepszej izolacji cieplnej i akustycznej.
Fasada
- izolacja termiczna .10CM.
Joinery- PCV / pięciokomorowy profil i podwójnie warstwowe szyby 4 sezony /
Pancerne drzwi włamania
Dach
- Polistyren rozszerzony o 10 cm
- Wzmocnione piszczenie
- Dwuwarstwowe wodoszczelne