Mieszkanie 2 pokoi 53 m² Hatów, Białoruś

Hatów, Białoruś, Navadvorski sielski Saviet
$81,878
$1,545/m²
;
Data aktualizacji: 23.05.2026

• Adres
    Mietalurhicnaja vulica, 22

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,545/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1991
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble
  • Metalowe drzwi
  • Okna z podwójnymi szybami
  • Wbudowana szafa

Opis

Przestronny dwupokojowy apartament na sprzedaż w najbliższym przedmieściu Mińska, w Gatovo, przy ul. Metalurgicznej, 22.

Powierzchnia mieszkania w National Security Service wynosi 54,8 metrów kwadratowych.

Doskonały układ, duże oddzielne pokoje, przestronna kuchnia 9.4 m2

Metalowe drzwi. Okna idą w obie strony. Czyste wejście. Dobrzy sąsiedzi.

Tak. Gatovo rozwinęła infrastrukturę: szkoła średnia, 2 przedszkola, sklepy, bank, poliklinika, 2 apteki, biblioteka, kawiarnia.

Doskonałe połączenia transportowe z Mińsk: autobus 108 + 108d do stacji. Mohylev i Chizhovka, 85 autobusów na dworzec. Przyjazne i minibusy do dworca kolejowego w Mińsku. 15 minut spacerem do stacji kolejowej Maculischi.

Wygodne wyjście na Moscow Ring Road.

Zobacz jeszcze więcej w naszym kanale Telegram @ an7 _ estate Numer umowy z agencją 367 / 3 od 2026- 05- 19

Lokalizacja na mapie

Hatów, Białoruś, Navadvorski sielski Saviet