3 room apartment 177 m² Germasogeia, Cyprus

Germasogeia, Cyprus
$680,439
$3,844/m²
;
Last update: 07/09/2022

Price per m²
    $3,844/m²
  • Rooms
    Rooms
    3
  • Total area
    Total area
    177 m²