Dom 5 pokojów 170 m² Milas, Turcja

Milas, Turcja
$920,548
$5,415/m²
;
Data aktualizacji: 30.03.2026

Rok realizacji
    2027
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    170 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    140 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    450 m²

Opis

Wille z Widokiem na Morze na Sprzedaż w Milas Bozbük

Region Bozbük w Muğla Milas, ze swoimi prywatnymi zatokami, krystalicznie czystym, błękitnym morzem i bujną zieloną przyrodą, należy do najpopularniejszych miejsc wśród turystów i inwestorów. Dzięki trwającym inwestycjom i rozwojowi infrastruktury społecznej, region Bozbük jest idealnym miejscem do całorocznego zamieszkania.

Wille na sprzedaż w Milas w Turcji znajdują się 31 km od Didim, 41 km od lotniska Milas-Bodrum i Szpitala Stanowego w Milas oraz 73 km od centrum Bodrum.

Projekt powstaje na działce o powierzchni 71 000 m² i obejmuje łącznie 140 willi bliźniaczych i wolnostojących. Projekt wyposażony jest w generatory i zbiorniki wodne oraz kompleksową strefę rekreacyjną z licznymi udogodnieniami. W obiekcie dostępny jest basen, łaźnia turecka, sauna fińska, spa, sauna, kort tenisowy, pole golfowe oraz ścieżki spacerowe i rowerowe. Dodatkowo na terenie znajduje się strefa handlowa z restauracją, apteką, kawiarnią i sklepem spożywczym oraz butikowy hotel przeznaczony na zakwaterowanie gości. Projekt oferuje również usługi konsjerża oraz dodatkowe udogodnienia, takie jak sprzątanie, obsługa pokojowa i transport. Dla mieszkańców przewidziano także prywatną plażę na wyłączność.