Willa 3 pokoi 182 m² Tajlandia, Tajlandia

Tajlandia
$611,000
$3,357/m²
;
Data aktualizacji: 6.01.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Tajlandia

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    182 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    182 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    114 m²

Opis

Nowoczesne rezydencje otoczone bujną zielenią, zaledwie kilka minut od Patong Beach i wszystkie udogodnienia.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?