Mieszkanie 385 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$393,201
$1,021/m²
;
Data aktualizacji: 24.05.2026

Cena za m²
    $1,021/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    385 m²

Opis

CHE5248

Nowy 2 piętrowy basen willa znajduje się w Cherng Talay, 20 minut jazdy od lotniska Phuket i jest zaledwie 3 minuty od Boat Avenue Villa Market, gdzie mają centrum handlowe w highend rezydencji, z różnych międzynarodowych restauracji, pola golfowe, szkoła międzynarodowa jest 10 minut. W szpitalu jest około 15 minut jazdy.

Ten nowoczesny basen willa składa się 3 sypialnie z łazienką, balkonem i korytarzem. Willa posiada w pełni umeblowane, przeznaczone do obsługi nowoczesnego stylu życia otwarty plan życia z przestronne we wszystkich obszarach.

Basen Jacuzi, odkryty taras do grillowania i basenów. W pełni wyposażona kuchnia europejska wyposażona jest w stół jadalny i stołki, wygodne sofy w salonie, które patrzą na basen i mały zielony ogród.

Budowa: 385 metrów kwadratowych.

Land Plot: 300 metrów kwadratowych.

Tytuł Chanote: freehold for Thai

Właściciel jest w stanie zorganizować finansowanie, cena zapytania wynosi 12.9 MB.