Mieszkanie 2 pokoi 210 m² Karon, Tajlandia

Karon, Tajlandia, Karon
$643,152
$3,063/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $3,063/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    210 m²

Opis

KAT6296

Apartamenty znajdują się w południowej części Phuket. W nowoczesnym kompleksie. Dobra lokalizacja czyni to mieszkanie bardzo atrakcyjnym dla życia. Elegancki design z jasnymi kolorami i dużą ilością zieleni na terytorium, nie zostawi cię obojętnym. Również na terytorium, jest wszystko niezbędne do komfortowego pobytu:

  • restauracja
  • sala gimnastyczna
  • basen
  • centrum spa
  • parking

Lokalizacja:

Apartamenty znajdują się w dzielnicy Kata Beach. Jest to piękna plaża znajduje się w małej zatoce. Na plaży jest miejsce na leżaki. Dla miłośników surfingu na plaży znajduje się szkoła z profesjonalnymi instruktorami. W pobliżu kompleksu znajduje się cała niezbędna infrastruktura, supermarkety, bary, restauracje, salony masażu.

  • Odległość od plaży Kata - 5 minut.
  • Odległość od sklepów i restauracji - 5 minut.
  • Odległość od centrum handlowego Jungceylon - 20 minut.
  • Odległość od międzynarodowego lotniska - 40 minut.

Oferowane apartamenty są innowacyjnie zaprojektowane apartamenty, gdzie można poczuć poczucie nieograniczonej wolności i oddech świeżego morskiego wiatru, ciesz się harmonijną jednością z naturą wśród tropikalnych oaz Phuket. Jest to dwupokojowe mieszkanie z przestronnym salonem, w pełni wyposażoną kuchnią i balkonem, z którego można podziwiać wspaniałe widoki na morze, gdzie można podziwiać piękne zachody słońca.