Mieszkanie 3 pokoi 83 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$616,604
$7,392/m²
;
In CRM: 21850
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Aleja Komisji Edukacji Narodowej, 11
  • Metro
    Kabaty (~ 200 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $7,392/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    83 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2002
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Do sprzedaży przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 83,42 m² zlokalizowane na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku, zlokalizowanego tuż przy stacji metra Kabaty. Mieszkanie składa się z dużego jasnego salonu z wyjściem na balkon, otwartej kuchni, dwóch sypialni oraz łazienki z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym. Wewnątrz znajduje się mnóstwo miejsca do przechowywania, które uzupełnia ogólny projekt. Jest przestronny schowek. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym o wartości 100 000 zł.

Budynek wybudowany w 2002 roku, posiada dobry stan techniczny, ochronę i monitoring. W pobliżu znajdują się renomowane szkoły, sklepy, restauracje, kawiarnie, centra fitness i parki. Las Kabackiego oddalony jest zaledwie o 2,5 km, co czyni tę nieruchomość atrakcyjną dla osób ceniących wygodę i naturę.