Willa 3 pokoi 162 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$351,104
$2,167/m²
;
In CRM: 87816
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    162 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    202 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Przestronny i przytulny dom na sprzedaż w mieście Herceg Novi, dzielnicy Bijela, w spokojnej i zielonej części wybrzeża, z pięknym widokiem na morze z tarasu. Dom jest świetny zarówno dla stałego zamieszkania, jak i do wypoczynku lub wynajęcia. Powierzchnia domu wynosi 162 m2, powierzchnia działki 202 m2. Plac jest dobrze utrzymany, istnieją tarasy i obszary rekreacyjne, co tworzy miłą atmosferę prywatności i komfortu. Wnętrze domu jest jasne i dobrze zorganizowane. Duży salon jest połączony z kuchnią i jadalnią, istnieje kilka sypialni, łazienki i tarasy z dostępem do świeżego powietrza. Pomieszczenia są przestronne, z dobrym naturalnym oświetleniem, wygodny układ i stan schludny, który pozwala przyjść i żyć bez pilnych inwestycji. Dom znajduje się w cichej okolicy, podczas gdy cała niezbędna infrastruktura znajduje się w rozsądnej bliskości. W pobliżu znajdują się sklepy, kawiarnie, deptak, plaże, a także wszystkie niezbędne usługi dla komfortowego życia. Dokumentacja jest całkowicie czysta, bez ograniczeń i obciążeń. Dom będzie doskonałą opcją dla tych, którzy szukają komfortowe zakwaterowanie nad morzem z dobrym widokiem, wygodny układ i spokojna atmosfera.