Mieszkanie 1 pokój 43 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$164,872
$3,834/m²
;
In CRM: 113239
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.10.2025

Cena za m²
    $3,834/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    43 m²

Opis

Ten jednopokojowy apartament na sprzedaż znajduje się w spokojnej i dobrze połączonej dzielnicy Podkosljun, Budva. Spanning 43m ², oferuje funkcjonalny układ, który zawiera komfortowy salon z dostępem do tarasu, sypialni, łazienki i kompaktowej kuchni.

Mieszkanie jest zorientowane na południe, zapewniając mnóstwo naturalnego światła przez cały dzień. Z tarasu można podziwiać piękne widoki na morze i okoliczne góry.

Jest on sprzedawany nieumeblowany, dając możliwość zaprojektowania i umeblowania go do gustu.

Lokalizacja jest jednym z najbardziej wygodnych w Budva - w pobliżu szkół, przedszkola, rynków, restauracji i wszystkich niezbędnych udogodnień. Plaża i promenada są zaledwie kilka kroków od hotelu, co czyni go idealnym zarówno dla całorocznego życia, jak i jako inwestycja na wynajem dochodów.