Mieszkanie 2 pokoi 62 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$175,889
$2,837/m²
;
In CRM: 79060
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $2,837/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Przedstawiamy wyjątkową ofertę w samym sercu popularnego ośrodka narciarskiego! Przestronne i niesamowicie jasne dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w nowym, właśnie przekazał prestiżową rezydencję. Mieszkanie jest całkowicie gotowe do obsadzenia! Kluczowe korzyści Idealna lokalizacja: Centrum Kolasiny, ulica Boška Rašović. Widok malowniczej rzeki Kolasinska! Przestrzeń i światło: 62 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej. Panoramiczne okna, orientacja wschodnia - rano apartament jest zalany słońcem! Wygodny układ: • sala wstępna; Dwie oddzielne sypialnie (zamknięcie gwarantowane!) • nowoczesna łazienka (prysznic / wanna + toaleta); • przestronna otwarta strefa dnia: salon + jadalnia + kuchnia; Duży zadaszony taras (10 m2) - idealne miejsce na relaks z widokiem na rzekę! Nowa infrastruktura Dom jest w pełni wynajęty, połączony ze wszystkimi komunikacjami (elektryczność, woda, kanalizacja) i urządzony w nieruchomości. Nie ma problemu z oddaniem do eksploatacji! Komfort i bezpieczeństwo Budynek wyposażony jest w windę. Mieszkanie jest na pierwszym piętrze, ale ma piękny widok. Apartament jest gwarantowany jeden zamknięty parking w obszarze chronionym kompleksu. Poczuj atmosferę ośrodka każdego dnia Ciesz się porannym słońcem w przestronnym salonie lub przy śniadaniu na tarasie z widokiem na rzekę. Wieczorem, zrelaksować się w przytulnych pokojach po aktywnym dniu na stokach lub spacery po mieście. Ocena jakości i stylu wykończenia premium, tworząc atmosferę przytulności i komfortu. Doceniamy wygodę życia w centrum miasta, w odległości spaceru od całej infrastruktury. To nie jest tylko mieszkanie, to jest twój kącik komfortu i stylu w sercu Kolasin! Idealne dla: • stałe miejsce zamieszkania w malowniczym i rozwijającym się mieście kurortu; inwestycje w nieruchomości w popularnym centrum turystycznym (potencjał do wynajęcia!); • Nabycie komfortowej rezydencji dla rekreacji i aktywnego stylu życia. Apartament jest wolny, wolny od obciążeń i czeka na nowych właścicieli!