Mieszkanie 3 pokoi 85 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$226,573
$2,666/m²
;
In CRM: 169531
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

Cena za m²
    $2,666/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²

Opis

Przestronny apartament z trzema sypialniami o powierzchni 85 m2 z dodatkowym prywatnym podwórzem o powierzchni 60 m2, położony w atrakcyjnej miejscowości Topla 2, Herceg Novi, zaledwie 450 m od morza. Ta nieruchomość oferuje wyjątkową okazję dla przyszłych właścicieli, z możliwością budowy prywatnego miejsca parkingowego w stoczni.

Ostatnio odnowiony, apartament posiada dwa duże balkony ze stałym, pięknym widokiem na morze. Apartament zajmuje cały poziom budynku i koncentruje się na wszystkich czterech stronach, co przyczynia się do poczucia spacyjności i komfortu. Dzięki osobnemu wejściu apartament zapewnia wysoki stopień prywatności i komfortowe życie.

Apartament charakteryzuje się wysoką jakością konstrukcji i wydajnej konstrukcji, a pomieszczenia są starannie zlokalizowane: duży centralny korytarz prowadzi do trzech przestronnych sypialni, dwie łazienki, salon, dwie kuchnie i dwa balkony, które oferują bezpośredni widok na morze.

Lokalizacja mieszkania jest dodatkowo wzbogacona o wszystkie niezbędne udogodnienia - w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się supermarkety, siłownia, centrum odnowy biologicznej, piekarnia, apteka, kawiarnia, fryzjer, szkoła podstawowa, dworzec autobusowy i posterunek policji.

Apartament jest zarejestrowany jako 1 / 1, z czystą dokumentacją prawną i bez obciążeń, co proces zakupu proste i bezpieczne.

Lokalizacja na mapie

Herceg Novi, Czarnogóra