Dom 4 pokoi 182 m² Dundagas pagasts, Łotwa

Łotwa, Dundagas pagasts
$466,333
$2,562/m²
;
In CRM: 666155
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.01.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    182 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    19 400 m²

Opis

Wysokiej jakości rezydencja po stronie kraju. Dobre materiały, acacia parkiet, kominek. Ciesz się doskonałą mieszanką komfortu i przyrody w tym oszałamiającym domu jednorodzinnym w Dundaga. W domu znajduje się nowoczesna kuchnia z granitowymi blatami, wykończeniem z drewna sosnowego i specjalny układ. Przestronny, prywatny podwórze, ogród z różami i krzewami ozdobnymi, system nawadniania zainstalowany w ogrodzie, przestrzeń wokół i uczta dla oczu. Podwójne szyby, kominek. Dom ma własne ogrzewanie gazowe. Możesz cieszyć się ciepły i przytulny dom przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko. Dom jest umeblowany i posiada garaż na cztery samochody. Oddzielna szafa. Wszystko jest zaprojektowane w jednolitym stylu. Na terenie obiektu znajduje się dodatkowy dom z kuchnią i sypialnią. Obiekt znajduje się na brzegu rzeki, tworząc niesamowite widoki i doświadczenie natury. Zakwaterowanie to znajduje się w parafii Dundaga i oferuje wyjątkową okazję do korzystania z łotewskiej wsi.