Szeregowiec 3 pokoi 133 m² Pejeng Kawan, Indonezja

Pejeng Kawan, Pejeng Guliang, Indonezja
$252,000
$1,899/m²
;
In CRM: 2041140
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.12.2025

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    133 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 m²

Opis

Serenity jest stylowy 2 sypialnie kamienica w Bali do życia i inwestowania!

SREENITY oferuje nowoczesne zakwaterowanie w prestiżowej części Bali, która łączy komfort miejski i tropikalną atmosferę. Projekt jest skierowany do tych, którzy szukają przytulnej przestrzeni do życia lub opłacalnego obiektu inwestycyjnego.

2-pokojowe kamienica o powierzchni 132.7 m2 charakteryzuje funkcjonalny układ: przestronny salon z panoramicznymi oknami, kuchnia z urządzeniami, 2 sypialnie z oddzielnymi łazienkami, balkon i taras dla relaksu. Architektura jest wykonana w nowoczesnym stylu z naturalnych materiałów, tworząc atmosferę przytulności i harmonii.

Udogodnienia kompleksu: basen nieskończoności, sala fitness, strefa SPA, ochrona 24 / 7, parking i rekreacji. Wszystko jest tworzone dla komfortowego stylu życia i wysokiej jakości usług.

Lokalizacja: obszar z rozwiniętą infrastrukturą - w pobliżu znajdują się plaże, restauracje, kawiarnie, ośrodki spa, szkoły międzynarodowe i ośrodki medyczne. Wygodna dostępność transportu sprawia, że obiekt ten jest atrakcyjny zarówno na stałe, jak i na wynajem.