Mieszkanie 130 m² Thermaikos Municipality, Grecja

Grecja, Thermaikos Municipality, Peraia
$440,952
$3,392/m²
;
In CRM: 66156
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.05.2026

Cena za m²
    $3,392/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    130 m²

Opis

Na sprzedaż mieszkanie 130 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Apartament znajduje się na drugim piętrze i składa się z 3 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, 2 pokoje prysznicowe. Obiekt posiada klimatyzację, markizy, ogrzewanie. Budynek ma alarm. Nieruchomości obejmuje parking.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?