Dom Skala Marion, Grecja

Skala Marion, Grecja, Thassos Municipality
$223,563
$1,961/m²
;
In CRM: 11877
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

Powierzchnia mieszkalna
    114 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    195 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Ogród

Opis

Kod własności: 11877 - Dom dla SPRZEDAŻY w Thasos Skala Marion za 190.000 €. To 114.00 m kw. Dom składa się z 2 poziomów i funkcji. Obiekt oferuje również widok na Górę, ogród. Budynek został zbudowany w 1950 Plot obszarze: 195 s.q.. Building Energy Rating: G Dom jest stary i wymaga renowacji, ale zachowuje swoje tradycyjne cechy kamienia, nadając mu niepowtarzalny charakter i autentyczne uczucie. Posiada dziedziniec, który może być opracowany, oferując możliwości przestrzeni zewnętrznej. Jest to nieruchomość, która może być przeprojektowana od podstaw zgodnie z potrzebami nowego właściciela. Biuro Thassos Realestate znajduje się na wyspie Thassos i specjalizuje się w rynku nieruchomości wyspy. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty lub zadzwoń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w celu uzyskania dalszych informacji. W celu wskazania własności należy przedstawić nam dowód tożsamości lub paszport i podpisać umowę między nami. Theodoris Angelidis

Lokalizacja na mapie

Skala Marion, Grecja, Thassos Municipality
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie

Wideo recenzja Dom w Skala Marion, Grecja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości
Płatność początkowa, %