Dom 6 pokojów 235 m² Municipality of Thessaloniki, Grecja

Grecja, Municipality of Thessaloniki, Thessaloniki Municipal Unit, Saloniki
$421,513
VAT
$1,794/m²
;
Data aktualizacji: 16.04.2026

Rok realizacji
    1991
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    235 m²

Informacje handlowe

  • Cena stała

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

Sprzedaż dwupoziomowego domu w Oreokastro (Saloniki): przytulność i panoramiczne widoki

Marzenie o przestronnym domu rodzinnym w cichym i malowniczym miejscu? Zwracamy Państwa uwagę na ekskluzywną nieruchomość w Oreokastro, jednym z najbardziej prestiżowych i przyjaznych dla środowiska przedmieść Salonik. Ten dwupoziomowy dom łączy klasyczny styl, funkcjonalność i atmosferę pokoju kraju.

Przestrzeń i układ (235 m kw)

Dom zbudowany w 1991 roku wyróżnia się jakością i przemyślaną dystrybucją obszaru. Istnieje mnóstwo miejsca dla dużej rodziny i gości:

Obszar mieszkalny: Przestronny i jasny salon z kominkiem, tworząc specjalną przytulność w zimnym sezonie.

Kuchnia jadalnia: Oddzielny obszar dla dzieł sztuki kulinarnej i kolacje rodzinne.

Sypialnie: Dom posiada 4 przytulne sypialnie, z których jeden jest zaprojektowany jako sypialnia z własną łazienką.

Wyposażenie: W sumie, dom posiada dwie pełne łazienki i dodatkową toaletę dla gości.