Dom wolnostojący 4 pokoi 245 m² Trilofo, Grecja

Trilofo, Grecja, Veria Municipality
$590,354
$2,410/m²
;
In CRM: 65754
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    245 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    245 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 630 m²

Opis

Na sprzeda? 4-pi? trowy dom 245 m kw. w Salonikach. Półpiwnica składa się z salonu. Parter składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednego WC. 1 piętro składa się z 2 sypialni, jeden prysznic WC. Loft składa się z jednej sypialni, jednej łazienki. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie, grill. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród, garaż. Obiekt dysponuje basenem do użytku prywatnego.