Mieszkanie 3 pokoi Loutraki Perachora Agioi Theodoroi Municipality, Grecja

Grecja, Loutraki Perachora Agioi Theodoroi Municipality, Municipal Unit of Loutraki Perachora
$236,487
$4,008/m²
;
Data aktualizacji: 21.02.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie
  • Okolica
    Region Peloponez
  • Miasto
    Loutraki-Perachora-Agioi Theodoroi Municipality
  • Adres
    Kapodistriou

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,008/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    59 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

W nowoczesnym i eleganckim budynku mieszkalnym, piękny i jasny nowo wybudowany 59 m2 apartament jest oferowany na sprzedaż, wyróżnia się nowoczesną estetyką i unikalnym widokiem na góry. Rozwój jest konstruowany na 300 m2 powierzchni. Znajduje się w doskonałej okolicy Loutraki, zaledwie 625 metrów od morza, oferując doskonałą równowagę spokoju i łatwy dostęp do krystalicznie czystych wód regionu.

Projektowanie wnętrz wyróżnia się wyrafinowaną estetyką.
Składa się z salonu open- plan i kuchni, tworząc przestrzeń wysokiej funkcjonalności i elegancji.
Apartament posiada również dwie wygodne sypialnie z budynką- w szafy. Łazienka jest nowocześnie zaprojektowany, z wysokiej jakości materiałów i stylowe szczegóły.

Zewnętrzne ramy na wszystkich elewacjach budynku będą aluminiowe, elektrostatycznie malowane, przesuwane prowadnicami ze stali nierdzewnej i zawiasy, gdzie предусмотрed zgodnie z badaniem architektonicznym.