Mieszkanie 2 pokoi 50 m² Region Attyka, Grecja

Grecja
$460,476
$9,210/m²
;
In CRM: 57261
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $9,210/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    50 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie o powierzchni 50 m kw w Atenach. Apartament znajduje się na 4 piętrze. Składa się z 2 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednego prysznica WC. Mieszkanie ma przedni układ. Są: klimatyzacja, ogrzewanie. Budynek ma windę. Jest zainstalowany system alarmowy. Apartament znajduje się w Atenach - Centrum Idealna właściwość dla Rbnb i przestrzeni biznesowej

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?