Dom 3 pokoi 250 m² Pyla, Cypr

Pyla, Cypr
$736,252
$2,945/m²
;
In CRM: 243091
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.05.2026

Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²

Opis

Willa z trzema sypialniami w Pyla Hills znajduje się w najbardziej wysuniętym i najbardziej pożądanym obszarze Pyla, zaledwie 1500 metrów od morza, oferując zapierające dech w piersiach widoki na morze, góry i miasto Larnaca. Ten nowoczesny inteligentny dom jest zbudowany z najwyższej jakości materiałów A + i przeznaczony do luksusu, komfortu i efektywności energetycznej. Willa dysponuje trzema przestronnymi sypialniami i trzema eleganckimi łazienkami, o łącznej powierzchni 230 metrów kwadratowych, w tym 190 metrów kwadratowych wewnętrznej powierzchni zadaszonej, 21- czworometrową pokrytą werandą, 20 metrów kwadratowych prywatnego parkingu oraz 60- czworometrowym ogrodem dachowym. Prywatny ogród na dachu o powierzchni 60 metrów kwadratowych obejmuje jacuzzi, zapewniając idealne miejsce na relaks, jednocześnie ciesząc się panoramicznym widokiem. Każda willa posiada również prywatny basen, tworząc idealną równowagę między nowoczesnym życiem i komfortem w stylu resort.

Lokalizacja na mapie

Pyla, Cypr
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %