Dom 3 pokoi 224 m² Monagrouli, Cypr

Monagrouli, Cypr
$970,893
$4,334/m²
;
In CRM: 242477
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    224 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    685 m²

Opis

Ten nowoczesny i elegancko zaprojektowany dom jednoosobowy oferuje wyjątkową mieszankę komfortu, stylu i wygody. Położony w cichej dzielnicy mieszkalnej, nieruchomość zapewnia łatwy dostęp do głównych udogodnień, autostrady i linii brzegowej, łącząc spokojny styl życia z doskonałą łączność. Okolica jest przyjazny rodzinie, co jest idealnym wyborem dla osób poszukujących bezpiecznego i przyjaznego środowiska. Sam dom posiada pięknie urządzone ogrody i wnętrza wypełnione naturalnym światłem, starannie wykonane z materiałów wysokiej jakości i luksusowe wykończenia w całym. Przestronne obszary mieszkalne są zaprojektowane zarówno dla komfortu i funkcjonalności, podczas gdy trzy dobrze proporcjonalne sypialnie zapewniają prywatność i relaks dla wszystkich członków rodziny. Dzięki eleganckiej konstrukcji, dbałości o szczegóły i doskonałej lokalizacji, ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla tych, którzy chcą cieszyć się nowoczesnym i wyrafinowanym stylu życia w spokojnym, ale dogodnie położony położenie w pobliżu Limassol.

Lokalizacja na mapie