Dom 4 pokoi 190 m² Strovolos, Cypr

Strovolos, Cypr, Nikozja
$336,432
$1,771/m²
;
In CRM: 60415
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    190 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    268 m²

Opis

Dom położony jest w bardzo cichej okolicy Nikozji, między olą i nowym Strovolos obszarze. Jest blisko wszystkich udogodnień i usług, z łatwym dostępem do centrum miasta i itp. Obiekt został zbudowany w 1990 roku z wysokiej jakości materiałów i bardzo dobry stan i zbudowany na 268 m2 powierzchni działki i dom składa się z 135 m2 powierzchni wewnętrznej i 55 m2 mieszkania piwnicy. Salon i jadalnia Ogromny oddzielny kuchnia 3 sypialnie Rodzinna łazienka WC dla gości Kominek Urządzenia elektryczne Podział A / C Jednostka chłodnicza i grzewcza W pełni umeblowane Centralne ogrzewanie benzyny Woda pod ciśnieniem i woda słoneczna Pokryta i odkryta weranda z drewnianą pergolą Jeden zadaszony parking i magazyn 55 m2 mieszkanie w piwnicy z jedną sypialnią i łazienką Idealne dla par zawodowych lub rodziny