Dom 4 pokoi 196 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$2,27M
$11,604/m²
;
In CRM: 86280092
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    196 m²

Szczegóły wnętrza

Chłodzenie:

  • Klimatyzator

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Basen

Opis

Projekt jest ekskluzywnym zabudową ogrodzoną zlokalizowaną w słynnym obszarze jaskiń morskich w Pegii, Pafos. Położony pomiędzy krajobrazami przyrodniczymi a dojrzałymi drzewami oliwnymi, projekt znajduje się w odległości krótkiego spaceru od dzikiego wybrzeża Morza Śródziemnego i kilku minut od Parku Narodowego Akama. Mieszkańcy cieszą się spokojem i prywatnością, podczas gdy są one zaledwie 10 minut od plaż z niebieską flagą Coral Bay i lokalnych udogodnień. Willa nr 1 jest umieszczona z panoramicznym widokiem na morze, co czyni ją idealnym miejscem dla osób szukających spokojnego, przybrzeżnego stylu życia. Willa nr 1 to luksusowy dom zbudowany na hojnej działce o powierzchni około 1,193 m2. Oferuje on pomieszczone wnętrze o powierzchni około 196 m2, uzupełnione obszernymi tarasami i prywatnym basenem o powierzchni 48 m2. W domu znajdują się cztery przestronne sypialnie, cztery łazienki, dwa prywatne miejsca parkingowe i pięknie urządzone ogrody. Willa zaprojektowana z najwyższej klasy wykończeniowej jest wyposażona w ogrzewanie podłogowe, klimatyzację VRV, wbudowane urządzenia Miele, klasę energetyczną A oraz pełny zestaw wysokiej jakości wnętrz. Dostępne jednostki: Cena jest od 1.950.000 euro + VAT. 5 sypialnia willa - kryta powierzchnia od 341 m2, cena od 2 800 000 euro + VAT. Projekt jest w pełni licencjonowany i dostarczany ze wszystkimi niezbędnymi pozwoleniami na budowę i budowę 368 / E