Dom 4 pokoi 230 m² Empa, Cypr

Empa, Cypr, Koinoteta Empas
$708,279
$3,079/m²
;
In CRM: 59925
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    230 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    360 m²

Opis

Na sprzedaż - Nowoczesny 4-sypialnia Villa w Emba, Pafos. Ten wspaniały willa z 4 sypialniami oferuje prywatność, komfort i eleganckie życie z najwyższej jakości wykończenia w całym. Ukończony w 2022 roku i starannie utrzymany, nieruchomość jest w zupełnie nowym stanie, z niedawnym wodoszczelności na całej zewnątrz i dachu (lato 2023). Główne cechy Przestronne życie: Przyjazne wejście foyer prowadzi do jasnego, open- plan życia, jadalnia i nowoczesna kuchnia 4 sypialnie, 4 łazienki, plus 1 toaleta gościnna. Na parterze znajduje się sypialnia i pełna łazienka, podczas gdy górny poziom szczyci się 3 hojnie wielkości ensuite pokoje Prywatny ogród na dachu z panoramicznym widokiem na morze i góry Prywatny basen, ogród, grill i przytulny kominek 360 m2 powierzchni mieszkalnej o powierzchni ok. 230 m2 Cichy i przyjazny rodzinie kul- de- sac. Łatwy dostęp do miasta Pafos, udogodnienia i International School. Krótka droga do pięknej linii brzegowej Pafos. Ta willa jest idealnym wyborem dla rodzin lub jako luksusowy wypoczynek - łącząc nowoczesny komfort z wyjątkowym życiem na zewnątrz i zapierające dech w piersiach widoki.