Mieszkanie 2 pokoi 98 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$389,553
$3,975/m²
;
In CRM: 59784
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,975/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    98 m²

Opis

Nowy apartament z 2 sypialniami na sprzedaż w Agia Fila, Limassol. Główne cechy Przestronne 80 m2 powierzchni mieszkalnej + 18 m2 pokryte werandą z niesamowitym widokiem 2 sypialnie, w tym mistrz z en- suite Jasny open- plan życia, jadalnia i w pełni wyposażona kuchnia W pełni wyposażone w nowoczesne, wysokiej jakości meble Pokryte miejsce parkingowe + 10 m2 przechowalnia Położony w pobliżu szpitala śródziemnomorskiego i łatwy dostęp do autostrady Położony w Agia Fila, Limassol, ten apartament łączy spokojne mieszkanie mieszkalne z łatwym dostępem do miasta.