Willa 4 pokoi 194 m² Chloraka, Cypr

Chloraka, Cypr, Koinoteta Chloraka
$1,75M
$9,042/m²
;
In CRM: 205737
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.02.2026

• Adres
    , 35

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    194 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    369 m²

Opis

Stan-of-the-art projektu jest miejscem, które zapiera dech w piersiach od momentu wejścia. Te nieruchomości znajdują się w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Chloraka, Pafos, na nabrzeżu morza, oferując spektakularne widoki na Morze Śródziemne i poza.

Ta willa z 4 sypialniami jest nowoczesną luksusową nieruchomością na Cyprze, zaprojektowaną z najwyższej jakości wykończeniami, zapewniającą bezkonkurencyjny styl życia.

Cechy nieruchomości:

Poziom: 2 (pierwsze piętro / drugie piętro)

Powierzchnia: 730 m2

Powierzchnia pokryta: 191.31 m2

Werandy: 63 m2

Charakterystyka: * Salon * Kolacja * Kuchnia * Prywatny garaż * Prywatny basen * Winda

Sypialnie: 4

Kąpiele: 3 * 1 s / y

Dodatkowe dolne piętro

Chloraka znajduje się 3 km na północ od miasta Pafos i graniczy z obszarem turystycznym znanym jako Grobowiec Króla. Jest również domem dla cypryjskiej drugiej drużyny piłkarskiej Akrytas Chloraka. Ta wioska, która biegnie wzdłuż nadmorskiej drogi z Pafos do Coral Bay, posiada wiele hoteli, restauracji i barów. Lokalizacja Chloraki została odwzorowana w marcu 1998 roku, kiedy magazyn towarowy Demetrios II przebiegł na powierzchni w czasie intensywnego podniecenia, statek jest wyraźnie widoczny i teraz stał się centrum uwagi.