Mieszkanie 3 pokoi 115 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja
$312,823
$2,720/m²
;
In CRM: 57105
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $2,720/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    115 m²

Opis

Przestronne mieszkanie z trzema sypialniami w doskonałej okolicy w Engomi, obok wszystkich udogodnień, w pobliżu ulicy Oktovriou 28. Obiekt posiada 115 m2 powierzchni wewnętrznej i składa się z oddzielnej kuchni, przestronny salon, 3 sypialnie, jedną łazienkę, dwa zamknięte werandy i parking. Niektóre z dodatkowych funkcji, które ta nieruchomość ma do zaoferowania są panele wody słonecznej, wentylatory dachu w dwóch sypialniach i kuchni i / c rozdzielone we wszystkich pokojach. Mieszkanie jest w pełni wyposażone we wszystkie urządzenia elektryczne. Nieruchomość została niedawno odnowiona.