4 bedroom house 139 m² Budva, Montenegro

Montenegro, Budva
$365,944
$2,633/m²
;
In CRM: 395
ID of the ad on the website or in the company’s CRM
Last update: 05/02/2026

Rooms
    4
  • Bedrooms
    Bedrooms
    4
  • Bathrooms
    Bathrooms
    2
  • Total area
    Total area
    139 m²
  • Living area
    Living area
    139 m²
  • Land area
    Land area
    812 m²