Haus 6 zimmer 190 m² Sutomore, Montenegro

Sutomore, Montenegro
$154,972
$816/m²
;
Letzte Aktualisierung: 08.02.25

Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Gesamt fläche
    Gesamt fläche
    190 m²
  • Grundstücksfläche
    Grundstücksfläche
    150 m²

Beschreibung

Bar

Huis 190 m2 in Sutomore. Perceel 150 m2. Stadswater, septictank, extra put 15m2. Thermische isolatie, 2e verdieping, bouwjaar 2010.

1e verdieping: woonkamer + keuken, 3 slaapkamers, badkamer, terras.

2e verdieping: woonkamer + keuken, 2 slaapkamers, gang, badkamer, terras met uitzicht op zee. Schoorsteen, airconditioning, 1300 meter van de zee

ID-SB150

Infrastruktur in der Nähe
Unter Tage 1 300 m