Mieszkanie 1 pokój 585 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie, Dubaj
$159,037
$272/m²
;
Data aktualizacji: 6.05.2023

Cena za m²
    $272/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    585 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Basen

Opis

Skorzystaj z okazji i żyj z najlepszym planem płatności od 7 lat od dewelopera bez odsetek !!!!!!Plan płatności: 10 % rezerwacja .90 % tylko przez 90 miesięcy 1 % miesięcznie. Ceny zaczynają się od 399 k AED. Strona :Region Arganu Południowego 5 minut do centrum handlowego Emirates Przed kliniką medyczną 12 minut do Down Town 2 minuty do centrum handlowego Majid Al Futtaim - centrum miasta Al Barsha Zalety :W pełni obsługiwany kompleks mieszkaniowy Basen dla dzieci Gem i Jackose Obszary dla rodzin Główne szkoły w pobliżu projektu: Szkoła Safa Kings School GEMS School Dla rezerwacji i zapytań: 00971588486771:     NANCY AHMED pozwolenie   : I; :      1287436840