Mieszkanie 64 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$60,500
$945/m²
;
In CRM: 33959
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $945/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    44 m²

Opis

33959. Sprzedam przestronne mieszkanie 2k na Tolbukhin Street, w jednym z zamieszkałych obszarów miasta. Powierzchnia całkowita wynosi 64 m2. Okna oferują panoramiczne widoki na Tolbukhin Square, centrum miasta i lotniska. Wykonane panoramiczne szyby balkonu. Planowanie z dwoma oddzielnymi pokojami i kuchnią studio. Apartament jest w stanie budowniczych, co umożliwia wdrożenie indywidualnego projektu. Zainstalowano system inteligentnego domu regulujący koszty temperatury i kontroli. Nowoczesny dom z concierge, obszar chroniony, plac zabaw i parking dla gości. W przednim pokoju znajdują się trzy windy - dwóch pasażerów i jeden ładunek. Doskonała wymiana transportu, w pobliżu supermarketów, apteki, szkoły, przedszkola, restauracje, kliniki i szpitale - wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia w odległości spaceru.