Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$157,948
$3,097/m²
;
In CRM: 1041687
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Pattaya Sai Song 15, 236 21 moo 10 Journeyhub Pattaya Central

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,097/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    51 m²

Opis

Grand Avenue Residence 1 Sypialnia na sprzedaż - Ten pięknie przedstawione 1-sypialnia, 1-apartament znajduje się na 7 piętrze Grand Avenue Residence w samym sercu Central Pattaya. Oferując 51 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej, ta jednostka jest w pełni umeblowany i jest dostępny w zagranicznych Nazwa Własność, co czyni go doskonałym wyborem zarówno dla inwestorów i prywatnych nabywców. W apartamencie znajduje się przestronny salon z sofą i telewizorem z płaskim ekranem, budynek - w kuchni europejskiej z nowoczesnym sprzętem, a także bardzo duża sypialnia z łazienką. Ciesz się spokojne poranki lub relaksujące wieczory na prywatnym balkonie z widokiem na basen, wraz z pralką dla dodatkowej wygody. Wyposażenie:
  • Wspólny basen
  • Siłownia
  • Sauna
  • Zjeżdżalnia wodna
  • Parking samochodowy
  • 24- Godzinowa ochrona

Grand Avenue Residence jest premium condominium rozwoju znajduje się w samym sercu Central Pattaya na Soi Buakhao 15, zaledwie kilka minut od Pattaya 2nd Road. Ten nowoczesny projekt niskowzrostowy oferuje najwyższą w mieście, żyjąc z łatwym dostępem do wszystkiego - od plaży i centrów handlowych do lokalnych rynków, restauracji i słynnego nocnego życia Pattaya. W odległości krótkiego spaceru znajdą Państwo The Avenue Shopping Mall, Villa Market, Central Festival, Pattaya Beach oraz tętniącą życiem energię Walking Street. Zaprojektowany wokół tropikalnego basenu w stylu laguny z bujnymi ogrodami, zabudowa posiada sześć 8-piętrowych budynków oraz pełen wachlarz obiektów w stylu resort, w tym centrum fitness, saunę, podziemny parking, całodobową ochronę i zarządzanie na miejscu. Niezależnie od tego, czy szukasz komfortowego domu w doskonałej lokalizacji, czy inwestycji wysokiej wydajności, Grand Avenue Residence to doskonały wybór - oferując mieszankę wygody, stylu życia i silnego odwołania do wynajęcia w samym sercu Pattaya.