Dom 4 pokoi Ban Bang Ku, Tajlandia

Ban Bang Ku, Tajlandia, Ko Kaeo
$382,000
$1,661/m²
;
Data aktualizacji: 18.01.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    230 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    276 m²

Opis

Świetna opcja dla rodziny lub inwestycji!

Nowoczesna willa z prywatnym basenem, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Wygodne położenie w obszarze Koh Keo - blisko do BIS International School i wszelkiej niezbędnej infrastruktury.

Przestronna willa z przemyślanym układem, jasnymi pokojami i miejscem relaksu przy basenie. Dom jest idealny zarówno do stałego pobytu, jak i do wynajęcia.

Główne cechy:

  • Powierzchnia domu: 230 m2
  • Powierzchnia gruntów: 276 m2
  • Sypialnie: 3
  • Kąpiele: 3
  • Przestronny obszar mieszkalny i jadalny
  • Nowoczesna kuchnia z wyspą kuchenną
  • Basen ma 3,5 × 7 m
  • Miejsce parkingowe

Korzyści

  • W pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia