Willa 3 pokoi 180 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$423,397
$2,352/m²
;
In CRM: 179848
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    180 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

2- piętrowy dom z basenem w miejscowości Baan Fah Rim Hadd Village w okolicy Jomtien w odległości spaceru od plaży. Dom: 3 sypialnie, 3 łazienki. Powierzchnia domu wynosi 180 metrów kwadratowych, powierzchnia terenu 500 metrów kwadratowych.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć