Willa 5 pokojów 197 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$261,205
$1,326/m²
;
Data aktualizacji: 9.12.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    197 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Ogród
  • Basen

Dodatkowo

  • Transakcja zdalna

Opis

Wyjątkowa okazja do inwestowania w luksusowe wille o wysokim potencjale wydajności w północnej Pattaya! Jest idealny do komfortowego życia i udanych inwestycji.
Podaje do 8% rocznie!
Doświadcz funkcjonalności przestrzeni i spokoju w ekskluzywnym schronisku HORIZON, z dala od zgiełku i zgiełku życia, ale jednocześnie do centrum miasta. Żyj w harmonii z naturą w zielonym krajobrazie z udogodnieniami, które służą wszystkiemu komfortowi.
Wyposażenie: basen (ogólny i osobisty), jacuzzi, teren dla dzieci, boisko sportowe, siłownia, salon na dachu, ogród do spaceru z psami, mini golf, skate area.
Lokalizacja:
1.1 km do Thai Isan Kuchnia Restauracja
3,5 km do The Million Years Stone Park & Pattaya Hodowla krokodyli
- 4.3 km do BritiShop.
Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie pytania!
* Koszty mogą się różnić w zależności od kursu.

Lokalizacja na mapie

Tajlandia, Pattaya City
Jedzenie i picie

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości