Condo z 1 sypialnią 35 m² Bangkok, Tajlandia

Tajlandia, Bangkok
$162,773
$4,651/m²
;
Data aktualizacji: 30.01.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Tajlandia
  • Miasto
    Bangkok
  • Metro
    Thong Lo (~ 1000 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,651/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    35 m²

Opis

Ten 1-sypialnia, 1-łazienka apartament oferuje 35,5 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej na 17 piętrze, z rzadką wanną i widokiem na miasto wysokiego piętra bez przeszkód budowlanych. W pełni wyposażone w built- w szafie, szafki magazynowe, łóżko z materac Dunlobribo, i urządzeń elektrycznych - movet- w gotowy do osobistego użytku lub wynajem inwestycji.
Rezydenci cieszą się pełnym wyposażeniem, w tym basenem, centrum fitness, przestrzeń współpracy, ogród i całodobowe bezpieczeństwo. Autobus wahadłowy do BTS Thonglor ułatwia dojazd.
Położony w Sukhumvit 36, Oka Haus oferuje szybki dostęp do centrum życia Thonglor z restauracjami, kawiarniami, supermarketami i międzynarodowymi szkołami w pobliżu. Doskonała równowaga komfortu, wygody i potencjału inwestycyjnego.