Mieszkanie 3 pokoi 175 m² Ban Bang Ku, Tajlandia

Ban Bang Ku, Tajlandia, Ko Kaeo
$382,245
$2,184/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

• Adres
    phk3030, 59 moo 2 British International School Phuket

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,184/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    175 m²

Opis

KOH22688

Ten pięknie zaprojektowany dom z trzema sypialniami łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesny styl, co czyni go idealnym wyborem dla rodzin, które cenią wygodę i jakość życia.
Położony naprzeciwko British International School, nieruchomość jest doskonale usytuowany dla osób poszukujących bezpiecznej i tętniącej życiem dzielnicy w Phuket.

Kluczowe zalety:

  • 175 m2 powierzchni mieszkalnej z 3 sypialniami i 3 łazienkami
  • Bezpośredni widok puli i doskonała lokalizacja w obrębie społeczności
  • W pełni wyposażone w niestandardowe meble i oświetlenie projektanta
  • Układ słoneczny i izolacja cieplna dla efektywności energetycznej
  • Kuchnia w stylu europejskim z wyposażeniem premium
  • Dwa przestronne obszary mieszkalne, w tym możliwość biura na górze
  • Kryty parking, ogród i prywatne huśtawki siedzące
  • Duży telewizor 4K z cyfrowym systemem Dolby dla rozrywki
  • Zabezpieczenie wysokiego poziomu z ochroną 24 / 7 i CCTV

Lokalizacja:

Dom znajduje się w jednym z najbardziej wysuniętych obszarów w Phuket, bezpośrednio naprzeciwko British International School, w odległości krótkiego spaceru od wejścia.