Mieszkanie 32 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$285,131
$8,910/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $8,910/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    32 m²

Opis

BAN21804

Jest to wyjątkowa okazja, aby kupić jednostkę nad morzem w Bang Tao w promocyjnej cenie!

Kompleks będzie 50 metrów od brzegu!

• Sprzedaż

Studio jest bardzo przemyślane, z częścią kuchenną oddzieloną od sypialni przy drzwiach. Jest wystarczająco dużo miejsca na łazienkę, jadalnię i balkon.

Meble kosztują tylko 200 000 bahtów.

Opcja Freehold dostępna jest na 300 000 bahtów dodatkowych.

W tym kompleksie znajduje się więcej apartamentów:

One Bedroom Apartment, 40 m2

Dwie sypialnie Apartament 60 m2