Willa 4 pokoi 533 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$1,55M
$2,900/m²
;
In CRM: 1006400640
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

• Adres
    Koktanod 2

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    533 m²

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem w prezencie!*

Odpowiedni dla:
Projekt Erawana Grand jest idealny dla wymagających nabywców poszukujących luksusowego życia i dochodowych inwestycji. Kompleks ten został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort i prywatność.

O lokalizacji:
Erawana Grand znajduje się w pobliżu plaży Layan na zachodnim wybrzeżu Phuket w Tajlandii. Jest to doskonała lokalizacja w pobliżu popularnych atrakcji, takich jak plaże Layan, Bangtao i Surin, klub golfowy Laguna i centrum rozrywki Blue Tree Phuket. Zaledwie 15 minut jazdy samochodem od lotniska Phuket International oraz 9 minut od szpitala Thalang.

O projekcie:
Erawana Grand oferuje tylko 9 ekskluzywnych willi z czterema sypialniami i prywatnymi basenami, o powierzchni od 533 do 606 mkw. i działkami od 702 do 972 mkw. Unikalne rozwiązania architektoniczne i tropikalna architektura krajobrazu tworzą atmosferę komfortu i relaksu. Wille zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie, bezpieczeństwie i wygodzie.