Mieszkanie 1 pokój 82 m² Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania
$720,103
$8,782/m²
;
In CRM: 468508
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $8,782/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²

Opis

Na wybrzeżu Benidorm znajduje się nowy kompleks ikoniczny: elegancka, ultranowoczesna wieża, która przedefiniowała koncepcję życia nad morzem. Tutaj każdy szczegół jest przemyślany tak, aby dać Ci specjalne doświadczenie - od niekończących się widoków do przestrzeni stworzonych dla rekreacji i przyjemności. Zaledwie kilka kroków od plaży, w dynamicznym obszarze z pełnym zakresem usług, ten ekskluzywny projekt umieszcza Cię w centrum wydarzeń bez pozbawiania Cię ciszy i prywatności. Żyć w pobliżu morza, miasta, i co naprawdę się liczy. Każdy apartament przeznaczony jest do zapewnienia przestrzeni, maksymalnego naturalnego światła i stałej komunikacji z otoczeniem. Zewnętrzne tarasy, wspaniałe wnętrza i funkcjonalny układ muszą odpoczywać, komunikować się i cieszyć się życiem. Basen panoramiczny Na siłowni. Obszary ogrodnicze Obszary wypoczynku i chłodzenia Każdy narożnik ma sprawić, że poczujesz, że to nie tylko dom, to twoja prywatna oaza. Idealne miejsce na wspólne życie, z rodziną lub samemu. Wykończenie z wysokiej jakości materiałów, nowoczesny design i inteligentne rozwiązania dla codziennego komfortu. Wszystko jest rozważane, aby zapewnić poczucie dobrego samopoczucia, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej w duchu nowoczesnego stylu życia. Nadaje się zarówno do stałego zamieszkania, jak i jako drugi dom lub opłacalna inwestycja: projekt ten oferuje niezrównaną kombinację projektu, lokalizacji i wartości. To jest dla tych, którzy doceniają naprawdę wyjątkowe.