Dom 5 pokojów 116 m² Raszyn, Polska

Raszyn, Polska, gmina Raszyn
$444,777
$3,834/m²
;
In CRM: 32729
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.05.2026

• Adres
    Mieczysława Słowikowskiego, 62 c

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    116 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    200 m²

Opis

Na sprzedaż nowoczesny dom szeregowy, 5 pokoi, 116 m², Raszyn, ul. Słowikowskiego.

Opis nieruchomości
Dwupoziomowy dom zaprojektowany z myślą o komfortowym życiu rodzinnym. Każdy detal został starannie przemyślany, a 116 m² funkcjonalnej przestrzeni wykorzystano maksymalnie efektywnie.

Układ pomieszczeń
• Parter: hol wejściowy, przestronny salon z kuchnią w otwartym układzie, łazienka, gabinet lub dodatkowa sypialnia, garaż
• Piętro: 3 sypialnie, 2 łazienki, korytarz

Standard i wyposażenie
• Wysokiej klasy nowoczesne wykończenie
• Ogrzewanie podłogowe w całym domu z indywidualną regulacją temperatury w każdym pomieszczeniu
• Pompa ciepła Panasonic z rekuperacją zapewniająca komfortowy mikroklimat
• Wysokość pomieszczeń 2,8 m
• Prywatny ogród
• Garaż plus dodatkowe miejsce parkingowe
• Zamknięte, monitorowane osiedle