Mieszkanie 2 pokoi 54 m² Przno, Czarnogóra

Przno, Czarnogóra
$214,406
$3,970/m²
;
Data aktualizacji: 29.04.2026

• Adres
    old overgrown path through several old buildings

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,970/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

* * Na sprzedaż - jednopokojowe mieszkanie w pobliżu plaży Kamenovo, z miejscem parkingowym. Kupujący jest zwolniony z podatku od nieruchomości.

Zaledwie 5 minut spacerem od plaży Kamenovo, w dzielnicy otoczony naturą, ten nowoczesny apartament z jedną sypialnią znajduje.

Budynek otoczony jest drzewami oliwnymi i odsunięty od głównej drogi, zapewniając przyszłym właścicielom całkowity spokój, prywatność i ciszę - idealne na wakacje, ale także na całoroczne życie.

* * Cechy: * *

* Apartamenty z jedną sypialnią w nowo wybudowanym budynku
* Panoramiczne okna zapewniające mnóstwo naturalnego światła
* Apartamenty są sprzedawane nieumeblowane - doskonała okazja, aby zaprojektować je do własnego smaku

* * Dostępne opcje: * *

* Apartamenty z dużymi tarasami
* Apartamenty ze standardowymi tarasami

Każdy apartament posiada własne miejsce parkingowe (niezwykle ważne i rzadkie w tej okolicy).

* * Doskonała lokalizacja: * *

* 5 minut od Pržno
* 10 minut jazdy do Budvy
* Blisko morza, jeszcze z dala od tłumów

Ta właściwość stanowi idealne połączenie lokalizacji, spokoju i potencjału inwestycyjnego.

Lokalizacja na mapie

Przno, Czarnogóra
Edukacja
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie