Mieszkanie 2 pokoi 44 m² Kumbor, Czarnogóra

Kumbor, Czarnogóra
$191,077
$4,343/m²
;
In CRM: 12366
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.11.2025

Cena za m²
    $4,343/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

A11- 145. Nowe apartamenty w Kumbor, Herceg Novi

Z przyjemnością zaprezentujemy nowy, markowy rozwój mieszkalny, w którym znajduje się 12 apartamentów jednopokojowych w dzielnicy Kumbor, Herceg Novi.

Szczegóły klucza:

Powierzchnia: Każdy apartament posiada powierzchnię od 42m ² do 45m ².
Design: Thoughtfull zaprojektowane do nowoczesnego życia przybrzeżnego.
Ceny: Ceny różnią się w zależności od podłogi i widok na morze, począwszy od 132,000 EUR do 155,000 EUR.
Lokalizacja: Ciesz się doskonałą lokalizacją z łatwym dostępem do lokalnych udogodnień i piękne morze.
Inwestycje: Korzyść z wielkiego planu płatności oferowanego przez wiarygodnych inwestorów.
Nie przegap tej ekskluzywnej okazji do posiadania kawałek raju w jednym z najbardziej pożądanych miejsc. Skontaktuj się z nami dziś więcej szczegółów lub zaplanować oglądanie!